Pointstreak.com

SCOREBOARD
STANDINGS
SCORING LEADERS
GOALIE LEADERS
RECORDS
SCHEDULE
HOME
SCOREBOARD
SCHEDULE
For all stats related problems including player names and game events contact

Sasktel Centre Hockey League
306-380-1756
use the links to the left to share this


SCHL (Winter 2015/2016)

Division B


  Division Schedule gamesheet view    printable gamesheet
Home Away Date Time Rink/GS GT
A.M. Lumber 3 Timberwolves 5 Mon, Sep 14 9:45 pm final
Great Western Wingmen 3 Whiteridge Whalers 2 Tue, Sep 15 7:15 pm final SO
Poly Plus Beavers 11 Bell and Whistle Bombers 1 Tue, Sep 15 9:45 pm final
Hustlers 5 Wildthing 6 Tue, Sep 15 11:00 pm final
Poly Plus Beavers 12 Whiteridge Whalers 3 Thu, Sep 17 6:00 pm final
Flyers 2 Wildthing 6 Thu, Sep 17 7:15 pm final
Great Western Wingmen 4 Hustlers 6 Thu, Sep 17 8:30 pm final
Bell and Whistle Bombers Wildthing Sun, Sep 20 7:15 pm data pending
Hustlers Poly Plus Beavers Sun, Sep 20 8:30 pm data pending
Whiteridge Whalers Flyers Sun, Sep 20 9:45 pm data pending
Redeyes Great Western Wingmen Sun, Sep 20 11:00 pm data pending
The Whalers 1 A.M. Lumber 2 Mon, Sep 21 6:00 pm final
Bell and Whistle Bombers 3 Wildthing 9 Mon, Sep 21 6:08 pm final
Redeyes 6 Great Western Wingmen 7 Mon, Sep 21 6:15 pm final
Bell and Whistle Bombers 6 Redeyes 13 Mon, Sep 21 7:15 pm final
Hustlers 8 Poly Plus Beavers 6 Mon, Sep 21 8:46 pm final
Whiteridge Whalers 4 Flyers 10 Mon, Sep 21 8:57 pm final
A.M. Lumber 5 Puck Dynasty 4 Thu, Sep 24 8:30 pm final
Poly Plus Beavers 8 Great Western Wingmen 2 Sun, Sep 27 5:30 pm final
Flyers 4 Redeyes 9 Mon, Sep 28 6:00 pm final
Bell and Whistle Bombers 6 Hustlers 9 Mon, Sep 28 8:30 pm final
Poly Plus Beavers 8 Wildthing 5 Tue, Sep 29 6:00 pm final
Great Western Wingmen 8 Whiteridge Whalers 1 Tue, Sep 29 8:30 pm final
Pleasers 5 A.M. Lumber 6 Tue, Sep 29 11:00 pm final
Redeyes 7 Whiteridge Whalers 2 Wed, Sep 30 8:30 pm final
Hustlers 6 Flyers 3 Wed, Sep 30 9:45 pm final
Great Western Wingmen 8 Bell and Whistle Bombers 4 Thu, Oct 01 6:00 pm final
A.M. Lumber 10 Fury 4 Thu, Oct 01 9:45 pm final
A.M. Lumber 6 Thirsty Dozen 5 Sat, Oct 03 2:30 pm final
Poly Plus Beavers 8 Redeyes 9 Sat, Oct 03 5:00 pm final
Wildthing 8 Great Western Wingmen 10 Sat, Oct 03 7:30 pm final
Bell and Whistle Bombers 8 Hustlers 3 Sat, Oct 03 8:45 pm final
Flyers 9 Bell and Whistle Bombers 8 Thu, Oct 08 11:00 pm final
Wildthing 8 Bell and Whistle Bombers 3 Thu, Oct 15 8:30 pm final
Poly Plus Beavers 8 Flyers 4 Thu, Oct 15 9:45 pm final
Hustlers 5 Whiteridge Whalers 3 Thu, Oct 15 11:00 pm final
A.M. Lumber 5 Puck Dynasty 6 Fri, Oct 16 6:00 pm final
Hustlers 2 Redeyes 5 Fri, Oct 16 9:45 pm final
Bell and Whistle Bombers 11 Whiteridge Whalers 4 Mon, Oct 19 7:15 pm final
Flyers 10 Great Western Wingmen 3 Mon, Oct 19 8:30 pm final
Wildthing 3 Redeyes 1 Mon, Oct 19 11:00 pm final
The Whalers 5 A.M. Lumber 2 Tue, Oct 20 7:15 pm final
Redeyes 4 Poly Plus Beavers 14 Thu, Oct 22 6:00 pm final
Timberwolves 2 A.M. Lumber 7 Thu, Oct 22 9:45 pm final
Hustlers 5 Poly Plus Beavers 7 Fri, Oct 23 8:30 pm final
Great Western Wingmen 4 Redeyes 9 Sat, Oct 24 1:45 pm final
Flyers 5 Whiteridge Whalers 2 Sat, Oct 24 5:30 pm final
Whiteridge Whalers 3 Great Western Wingmen 9 Mon, Oct 26 7:15 pm final
Bell and Whistle Bombers 9 Poly Plus Beavers 12 Mon, Oct 26 8:30 pm final
Hustlers 2 Wildthing 4 Mon, Oct 26 9:45 pm final
A.M. Lumber 8 Well Puck Your Mom 9 Tue, Oct 27 6:00 pm final SO
Hustlers 5 Great Western Wingmen 1 Wed, Oct 28 6:00 pm final
Wildthing 8 Whiteridge Whalers 4 Wed, Oct 28 8:30 pm final
Redeyes 4 Flyers 11 Wed, Oct 28 9:45 pm final
Redeyes 8 Poly Plus Beavers 10 Wed, Nov 04 7:15 pm final
Great Western Wingmen 4 Wildthing 6 Wed, Nov 04 8:30 pm final
Thirsty Dozen 3 Hustlers 5 Wed, Nov 04 9:45 pm final
A.M. Lumber 4 Flyers 9 Wed, Nov 04 11:00 pm final
Timberwolves 4 Bell and Whistle Bombers 5 Thu, Nov 05 7:15 pm final SO
A.M. Lumber 13 Well Puck Your Mom 1 Thu, Nov 05 9:45 pm final
Fury 3 A.M. Lumber 7 Sun, Nov 08 4:15 pm final
Hustlers 0 Redeyes 1 Sun, Nov 08 5:30 pm forfeit
Bell and Whistle Bombers 4 Puck Dynasty 8 Sun, Nov 08 6:45 pm final
Great Western Wingmen 3 Flyers 8 Mon, Nov 09 8:30 pm final
Poly Plus Beavers 3 Wildthing 5 Mon, Nov 09 11:00 pm final
Wildthing 7 Redeyes 5 Thu, Nov 26 6:00 pm final
Flyers 2 Hustlers 3 Thu, Nov 26 9:45 pm final SO
A.M. Lumber 9 Bell and Whistle Bombers 5 Fri, Nov 27 6:00 pm final
Timberwolves 6 A.M. Lumber 7 Mon, Nov 30 8:30 pm final
Poly Plus Beavers 8 Flyers 5 Tue, Dec 01 6:00 pm final
Whiteridge Whalers 3 Bell and Whistle Bombers 9 Tue, Dec 01 7:15 pm final
Wildthing 3 Hustlers 1 Tue, Dec 01 9:45 pm final
Great Western Wingmen 2 Redeyes 6 Tue, Dec 01 11:00 pm final
Redeyes 6 Whiteridge Whalers 4 Sat, Dec 12 5:00 pm final
Bell and Whistle Bombers 8 Poly Plus Beavers 2 Sat, Dec 12 8:45 pm final
A.M. Lumber 3 Hustlers 2 Sat, Dec 12 10:00 pm final SO
Timberwolves 4 Flyers 5 Tue, Dec 15 6:00 pm final
Bell and Whistle Bombers 4 Thirsty Dozen 3 Tue, Dec 15 7:15 pm final
Wildthing 7 Great Western Wingmen 4 Tue, Dec 15 8:30 pm final
Poly Plus Beavers 12 Whiteridge Whalers 3 Tue, Dec 15 9:45 pm final
Fury 3 A.M. Lumber 12 Sun, Dec 20 12:30 pm final
Great Western Wingmen 4 Hustlers 3 Sun, Dec 20 5:30 pm final
Flyers 5 Wildthing 3 Sun, Dec 20 8:00 pm final
Bell and Whistle Bombers 3 Timberwolves 5 Sun, Dec 20 9:15 pm final
Redeyes 6 Poly Plus Beavers 7 Mon, Dec 21 9:45 pm final
Redeyes 3 Timberwolves 9 Sat, Jan 02 3:45 pm final
Bell and Whistle Bombers 1 Hustlers 12 Sat, Jan 02 5:00 pm final
Flyers 6 Puck Dynasty 4 Sat, Jan 02 6:15 pm final
Great Western Wingmen 1 A.M. Lumber 6 Sat, Jan 02 7:30 pm final
Poly Plus Beavers 9 Wildthing 5 Sat, Jan 02 8:45 pm final
Puck Dynasty 3 Bell and Whistle Bombers 4 Tue, Jan 05 6:00 pm final
Timberwolves 4 Hustlers 5 Tue, Jan 05 7:15 pm final SO
Flyers 3 Wildthing 5 Tue, Jan 05 8:30 pm final
A.M. Lumber 6 Redeyes 5 Tue, Jan 05 9:45 pm final SO
Poly Plus Beavers 12 Great Western Wingmen 3 Tue, Jan 05 11:00 pm final
Poly Plus Beavers 4 Flyers 7 Sat, Jan 09 6:45 pm final
Wildthing 2 Great Western Wingmen 4 Sat, Jan 09 8:00 pm final
Great Western Wingmen 10 Timberwolves 5 Tue, Jan 12 6:00 pm final
Flyers 8 A.M. Lumber 9 Tue, Jan 12 7:15 pm final SO
Bell and Whistle Bombers 5 Poly Plus Beavers 8 Tue, Jan 12 8:30 pm final
Hustlers 4 Puck Dynasty 3 Tue, Jan 12 9:45 pm final SO
Redeyes 5 Wildthing 3 Tue, Jan 12 11:00 pm final
Redeyes 3 Poly Plus Beavers 10 Sat, Jan 16 4:15 pm final
Wildthing 5 Hustlers 4 Sat, Jan 16 5:30 pm final SO
A.M. Lumber 12 Bell and Whistle Bombers 3 Sat, Jan 16 6:45 pm final
Hustlers 4 Poly Plus Beavers 6 Tue, Jan 19 6:00 pm final
Flyers 4 Great Western Wingmen 3 Tue, Jan 19 7:15 pm final
Flyers 1 Wildthing 0 Wed, Jan 20 6:00 pm forfeit
Well Puck Your Mom 8 Bell and Whistle Bombers 7 Wed, Jan 20 7:15 pm final
Great Western Wingmen 3 Redeyes 4 Wed, Jan 20 9:45 pm final SO
Timberwolves 0 A.M. Lumber 7 Wed, Jan 20 11:00 pm final
Hustlers 1 Flyers 5 Fri, Jan 22 7:15 pm final
Poly Plus Beavers 5 A.M. Lumber 6 Fri, Jan 22 8:30 pm final SO
Great Western Wingmen 7 Bell and Whistle Bombers 5 Fri, Jan 22 11:00 pm final
Redeyes 4 Flyers 3 Sun, Jan 24 9:00 pm final SO
Timberwolves 3 Bell and Whistle Bombers 6 Mon, Jan 25 7:15 pm final
Great Western Wingmen 9 Hustlers 3 Mon, Jan 25 9:45 pm final
Puck Dynasty 4 A.M. Lumber 2 Mon, Jan 25 11:00 pm final
Redeyes 5 Poly Plus Beavers 7 Wed, Jan 27 7:15 pm final
Hustlers 1 A.M. Lumber 5 Wed, Jan 27 9:45 pm final
Wildthing 3 Redeyes 5 Sun, Jan 31 8:30 pm final
Poly Plus Beavers 11 Great Western Wingmen 5 Sun, Jan 31 9:45 pm final
Hustlers 0 Redeyes 10 Wed, Feb 03 6:00 pm final
Wildthing 0 A.M. Lumber 1 Wed, Feb 03 9:45 pm final SO
Flyers 13 Bell and Whistle Bombers 5 Wed, Feb 03 11:00 pm final
Redeyes 5 A.M. Lumber 6 Sun, Feb 07 1:45 pm final SO
Flyers 2 Great Western Wingmen 3 Sun, Feb 07 4:15 pm final SO
Poly Plus Beavers 6 Hustlers 1 Mon, Feb 08 11:00 pm final
Great Western Wingmen 5 Puck Dynasty 2 Tue, Feb 09 6:00 pm final
Wildthing 4 Bell and Whistle Bombers 1 Tue, Feb 09 8:30 pm forfeit
Redeyes 8 Flyers 4 Tue, Feb 16 9:45 pm final
A.M. Lumber 5 Poly Plus Beavers 2 Sun, Feb 21 6:00 pm final
Wildthing 1 Hustlers 3 Sun, Feb 21 7:15 pm final
Bell and Whistle Bombers 5 Great Western Wingmen 9 Sun, Feb 21 9:45 pm final
Flyers 9 Hustlers 4 Tue, Feb 23 7:15 pm final
Poly Plus Beavers 4 Redeyes 8 Tue, Feb 23 11:00 pm final
Bell and Whistle Bombers 5 A.M. Lumber 3 Wed, Feb 24 6:00 pm final
Great Western Wingmen 8 Redeyes 11 Wed, Feb 24 9:45 pm final
Flyers 3 Wildthing 6 Wed, Feb 24 11:00 pm final
Flyers 4 A.M. Lumber 6 Sun, Mar 06 4:15 pm final
Bell and Whistle Bombers 1 The Whalers 10 Sun, Mar 06 6:45 pm final
Wildthing 5 Redeyes 2 Sun, Mar 06 8:00 pm final
Hustlers 3 Poly Plus Beavers 9 Sun, Mar 06 9:15 pm final
Great Western Wingmen 5 Timberwolves 10 Tue, Mar 08 6:00 pm final
Wildthing 3 A.M. Lumber 6 Tue, Mar 08 7:15 pm final
Flyers 4 Poly Plus Beavers 10 Tue, Mar 08 8:30 pm final
Poly Plus Beavers 10 Wildthing 2 Wed, Mar 09 6:00 pm final
Puck Dynasty 1 Hustlers 3 Wed, Mar 09 9:45 pm final
Whiteridge Whalers 6 Bell and Whistle Bombers 7 Wed, Mar 09 11:00 pm final
Redeyes 8 Flyers 4 Thu, Mar 10 7:15 pm final
Wildthing 2 Great Western Wingmen 3 Sun, Mar 13 8:15 pm final
Redeyes Timberwolves Sun, Mar 13 9:30 pm data pending
Flyers Hustlers Sun, Mar 13 10:45 pm data pending
Bell and Whistle Bombers 6 Wildthing 9 Sun, Mar 20 12:30 pm final

Terminal Game/Rink -
Laptop Game/Rink -
Online Entry Game/Rink -